Послуги перекладу

Центр перекладів "ЕКСПЕРТ" в Києві - це приватна компанія, яка виконує переклад документів та будь-яких інших матеріалів з/на більше, ніж 40 мов світу.

Вам необхідні послуги перекладача на переговорах? Потрібно виконати професійний переклад тексту або документів на англійську, французьку, німецьку мови? Перекласти інструкцію або річний звіт з турецької на російську / українську? Ви підписуєте контракт з китайськими партнерами, і необхідний нотаріальний переклад на китайську мову? Ми з радістю допоможемо Вам у виконанні таких та багатьох інших перекладацьких завдань.
 

Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами, тому зробимо все для того, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами, наданими послугами та рівнем сервісу в нашій компанії.

Наші основні принципи: якість згідно міжнародних стандартів бюро перекладів, пунктуальність щодо термінів та гідний рівень сервісу.

Переваги роботи з нами:

Якість

Нам важлива репутація нашого центру перекладів, саме тому ми дуже скрупульозно ставимося до кожного замовлення, до кожного клієнта. Всі наші перекладачі  мають вищу лінгвістичну освіту та, обов'язково, досвід роботи в агентствах перекладів. Після виконання роботи перекладачем з кожним текстом працює редактор. Ми використовуємо новітнє програмне забезпечення для того, щоб надати виконане замовлення в тому вигляді, в якому Ви хотіли б його отримати. Все це є запорукою якості виконаних нами робіт.

Швидкість

Співробітники центру перекладів "Експерт" завжди намагаються виконати роботу якнайшвидше і завжди в  обумовлений заздалегідь термін.

Комплексність

Якщо Вам необхідно перекласти та нотаріально засвідчити переклад, Ви потрапили за адресою - ми з радістю виконаємо для Вас переклад будь-яких матеріалів та засвідчимо їх нотаріально. Вам залишиться забрати готовий засвідчений переклад в нашому офісі.

Деякі види документації не підлягають нотаріальному засвідченню, в такому випадку ми можемо засвідчити переклад печаткою нашого центру перекладів.

Зручні варіанти оплати

Ми завжди орієнтовані на зручність клієнта в роботі з нами. Тому, сплатити за послуги центру перекладів "Експерт" наші клієнти можуть як готівкою, так і за безготівковим розрахунком, через інтернет. Більш детальну інформацію про способи оплати Ви знайдете в розділі Оплата. Якщо Ви не знайшли способу, який Вам підходить, в списку, зв'яжіться з нами, і ми обговоримо спосіб оплати, зручний саме для Вас.

Гарантія конфіденційності

Ви можете не хвилюватися про збереження Вашої інформації. Співробітники центру перекладів "Експерт" розуміють, що інформація, надана для перекладу, може бути суворо конфіденційною. Ми завжди з повагою ставимося до тієї інформації, з якою нам довіряють працювати. За бажанням клієнта, ми можемо підписати договір про конфіденційність.

 

Якщо у Вас виникли додаткові питання про співпрацю з центром перекладів "Експерт", зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом - за телефоном, факсом, електронною поштою або за допомогою форми зворотнього зв'язку в розділі Контакти. Ми з радістю надамо Вам послуги наших кваліфікованих перекладачів для успішного виконання будь-яких перекладацьких завдань.

Ми віримо, що Ваш перший досвід роботи з нами буде лише початком довготривалої та успішної співпраці.

З повагою,
колектив центру перекладів "Експерт"

 

Онлайн замовлення
Задати питання

Памятники буквам


Языковые рекорды из Книги Гиннесса


В Германии открыли музей в честь переводчика


Мы переехали в новый офис в г. Киеве


ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ ДО 7%


СУПЕРАКЦИЯ ДЛЯ ТУРАГЕНТСТВ И ТУРОПЕРАТОРОВ