Послуги перекладу

Послуги перекладу / Додаткові послуги

Верстка перекладу 1:1 з оригіналом

Центр перекладів «Експерт» в Києві, окрім послуг основного напрямку надає додаткові послуги. Найпопулярніші сьогодні включають редагування та верстку перекладу. Верстка - це розташування зображень, абзаців, заголовків, виносок і приміток, виділень кольором і стилістичних виділень в тексті абсолютно так само, як і в наданому оригіналі, або відповідно до побажань замовника.   

 

Таким видом діяльності в нашому центрі перекладів займаються професійні верстальники. Щоб виконати верстку якісно і точно, наші фахівці використовують спеціалізовані програми для верстки та макетування (Page Maker, Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та ін.)   

 

Просту верстку тексту (наприклад, перенесення основних зображень та таблиць в документ перекладу) ми виконаємо для Вас безкоштовно, оскільки готовий переклад ми завжди намагаємося зробити наближеним до оригіналу. Проте буває так, що текст, який перекладається, необхідно зробити точно ідентичним вигляду оригіналу, здійснити верстку «один в один» з оригіналом.   

 

При розміщенні замовлення на верстку перекладу  необхідно надати оригінал або макет (точні вказівки щодо верстки та необхідні графічні елементи), а також роз'яснити моменти, які можуть бути важливими для верстки.  

 

Вартість такої роботи розраховується не за кількість символів, а за формат А4 в цілому.

 

Ознайомитися з тарифами на верстку

 

 

Онлайн замовлення
Задати питання

Памятники буквам


Языковые рекорды из Книги Гиннесса


В Германии открыли музей в честь переводчика


Мы переехали в новый офис в г. Киеве


ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ ДО 7%


СУПЕРАКЦИЯ ДЛЯ ТУРАГЕНТСТВ И ТУРОПЕРАТОРОВ