Послуги перекладу

Послуги перекладу / Письмовий переклад

Художній переклад

Художній (літературний) переклад є одним з найскладніших видів перекладу. Особливість його полягає в тому, що перекладач повинен не тільки правильно граматично передати зміст оригіналу, але й передати читачеві дух, настрій оригінального тексту. Для того, щоб виконати таке завдання, перекладачеві необхідно творчо підійти до його виконання, він повинен володіти літературним хистом та креативним мисленням.

 

Літературні перекладачі працюють над художніми, публіцистичними та науково-популярними текстами, рекламними текстами, аудіоматеріалами, а також перекладають прес-релізи, новини, комікси, мультфільми та інші матеріали. В останні роки асортимент художніх перекладів також поповнився перекладами фільмів і театральних вистав, включаючи переклад субтитрів та дубляж.

 

Кожен літературний твір містить унікальну систему стилістичних фігур: алегорії, метафори, паралелізми, порівняння, інверсії, алітерації і т.д. Адекватно передати їх на мові перекладу - дуже складне, але дуже важливе завдання для перекладача. Адже основною точкою фокусування художнього перекладу є стилістика мови, а також передача не тільки змісту, але й індивідуальності оригінального матеріалу та своєрідності стилю автора.

Тому ми рекомендуємо, щоб літературний переклад виконували або редагували перекладачі-носії мови, на яку виконується переклад, оскільки ніхто не зможе відчути і передати твір краще, ніж людина, мова перекладу для якої є рідною. Носій мови зможе адаптувати текст відповідно до культури та менталітету народу своєї країни, при цьому дотримуючись особливості авторського стилю оригіналу та всіх Ваших побажань.

 

Ми будемо раді запропонувати Вам послугу художнього перекладу, і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені якістю нашого сервісу.

 

Ознайомитися з цінами на письмові переклади.

 

Якщо у Вас виникли питання з приводу даної послуги, Ви завжди можете звернутися до нас через форму питання на сайті або за телефоном, електронною адресою, вказаних в розділі Контакти.

 

Онлайн замовлення
Задати питання

Памятники буквам


Языковые рекорды из Книги Гиннесса


В Германии открыли музей в честь переводчика


Мы переехали в новый офис в г. Киеве


ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ ДО 7%


СУПЕРАКЦИЯ ДЛЯ ТУРАГЕНТСТВ И ТУРОПЕРАТОРОВ