Послуги перекладу

Послуги перекладу / Усний переклад

Послуги перекладача в Києві

Якщо Ви очікуєте на офіційний захід, переговори, ділову або дружню зустріч з іноземними партнерами, поїздку до іншої країни з діловою або туристичною цілю, то швидше за все, Вам знадобляться послуги усного перекладу.

Давайте розберемося, існує два види усного перекладу: послідовний і синхронний. Послідовний переклад - це коли Ви говорите фразу або кілька фраз і даєте час перекладачеві перекласти сказане для Вашого співрозмовника і навпаки. Детальніше про послідовний переклад читайте в розділі «Послідовний усний переклад». Синхронний переклад означає виконання перекладу одночасно з говорінням. Детальніше в розділі «Синхронний переклад».

 

Наші послуги усного перекладу включають:

  • Усний переклад на семінарах
  • Усний переклад на ділових зустрічах
  • Усний переклад на переговорах
  • Усний переклад на виставках
  • Усний переклад на конференціях
  • Усний переклад на офіційних заходах
  • Усний переклад в Києві при здійсненні нотаріальних дій.

 

Мови перекладу

Центр перекладів «Експерт» надає послуги усного перекладу з / на більше 20 мов світу. Ми виконуємо усний переклад з англійської, французької, німецької, китайської, польської, італійської та інших мов. Ми працюємо тільки з кваліфікованими перекладачами. Велика частина наших фахівців проходили навчання в країні, мову якої вони вивчали, і спеціалізуються на певній сфері в самих різних областях науки, техніки, бізнесу та економіки. Саме тому, ми використовуємо індивідуальний підхід до клієнта, підбираючи для кожного конкретного випадку такого фахівця, який буде максимально ефективним саме в даній специфіці і для даної мови.

 

Умови співпраці

Повідомте нашому менеджеру інформацію про мову перекладу, тематику, час і місце проведення заходу, а також приблизну тривалість перекладу, і ми підберемо для Вас кваліфікованого усного перекладача, який допоможе провести переговори з іноземним партнером, підписати договір або ж залагодити особисті справи.

Ми повідомимо Вам вартість послуги і підберемо усного перекладача, який максимально відповідає Вашим вимогам.

Бажано надати які-небудь матеріали з тематики перекладу. Адже не вся лексика іноземної мови використовується у повсякденному житті, і для того, щоб бути оптимально готовим для здійснення переказу перекладачеві необхідно попередньо підготуватися до зустрічі.

 

Для замовлення послуг усного перекладу зв'яжіться з нами за телефоном +38 (044) 361-93-65. Наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань і оформлять замовлення.

Онлайн замовлення
Задати питання

Памятники буквам


Языковые рекорды из Книги Гиннесса


В Германии открыли музей в честь переводчика


Мы переехали в новый офис в г. Киеве


ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ ДО 7%


СУПЕРАКЦИЯ ДЛЯ ТУРАГЕНТСТВ И ТУРОПЕРАТОРОВ